Bezpieczna dostawa - wysyłamy do 48h
Darmowa dostawa przy zakupie powyżej 1000 zł
Rabat 30 zł za zapis do newslettera*
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Krzesła i hokery

Krzesła i hokery - coś więcej niż tylko mebel

Krzesła i hokery, to jedne z najważniejszych mebli w domu. Spożywanie posiłku, to często jedyny moment w ciągu dnia, kiedy cała rodzina czy przyjaciele mogą wspólnie spędzić czas i podtrzymywać więzi. Oprócz tego, mogą pełnić funkcję dekoracyjną. Designerskie krzesła czy wygodne hokery świetnie wpiszą się w Twój salon, jadalnie czy kuchnię.

Krzesło czy hoker - co warto wybrać do swojego wnętrza?

Stoisz przed wyborem, jakie krzesła wybrać - klasyczne czy hokery? Aby wybrać najlepsze krzesła, dopasowane do twoich potrzeb, należy przede wszystkim odpowiedzieć sobie na jedno pytanie. W jakim miejscu będą one stać? Potrzebujesz eleganckie krzesła tapicerowane do salonu? Może wygodne, nowoczesne hokery do wyspy kuchennej? Każde z rozwiązań, ma swoje wady i zalety. Następnie, warto zastanowić się nad kolorystyką i materiałem, z którego dane krzesło jest wykonane. Posiadamy sporo modeli krzeseł w przeróżnych odcieniach i wykończeniach, tak aby każdy znalazł odpowiednie krzesło dla siebie.

Jakie są rodzaje krzeseł i hokerów?

Posiadamy szeroki wybór krzeseł i hokerów barowych. Znajdziesz wygodne krzesła drewniane lub wysokiej jakości krzesła barowe metalowe. Idealne krzesła to takie, które spełniają wszystkie nasze wymagania. Warto wybrać krzesła tak, aby służyły nam długi czas. Starannie dobrane krzesła to satysfakcja na długie lata. Aby wybrać krzesło idealne, zapoznaj się z naszymi propozycjami. W domogrodek.pl znajdziesz:

W asortymencie sklepu internetowego domogrodek.pl znajdziesz najpopularniejszych producentów krzeseł i hokerów takich jak: Actona, D2.Design, Gockowiak, Intesi, Invicta, King Home, Miloo Home, Modesto Design, Sofotel, Simplet.

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru krzesła?

Jakie krzesła sprawdzą się w Twoim domu? Odpowiednio dobrane krzesła czy hokery, to inwestycja na lata. Aby nie zgubić się w asortymencie różnych rodzajów krzeseł, zastanów się nad następującymi aspektami:

  • miejsce przeznaczenia - wybrane krzesła mają być do kuchni, jadalni czy może wyspy kuchennej? Dobierz odpowiednio model do przeznaczenia.
  • ergonomia - zwróć szczególną uwagę na ergonomię wykonania krzesła. Czy ma oparcie, podłokietniki? Czy jest wygodne?
  • wysokość krzesła - szczególnie ważne w przypadku hokerów, ale nie tylko. Najczęściej ten problem rozwiązany jest, poprzez możliwość regulacji hokera. Natomiast w przypadku zwykłego krzesła wybranego przez Ciebie, zdecyduj czy ma się wsuwać pod stół? Jeśli tak, to sprawdź czy tak się stanie, poprzez zmierzenie wysokości siedziska!
  • materiał wykonania - wolisz praktyczniejsze do czyszczenia krzesła z tworzywa czy piękne krzesła, wykończone welwetową tkaniną? W zależności od przeznaczenia i miejsca będziemy wybierać inny materiał, który ma służyć nam w innym celu.
  • styl wnętrza - ostatni ale równie ważny punkt. Twój salon wykończony jest w stylu Hampton czy może kuchnia jest w stylu loftowym? Kupując krzesła, nie zapominaj o tym aby wnętrze pasowało ze stylem krzeseł.