Bezpieczna dostawa - wysyłamy do 48h
Darmowa dostawa przy zakupie powyżej 1000 zł
Rabat 30 zł za zapis do newslettera*
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Oświetlenie

Oświetlenie - stwórz przytulny klimat w swoim domu

Nie od dziś wiadomo, że dobrze dobrane światło, potrafi odmienić całkowicie wnętrze. Umiejętne dobranie oświetlenia, spowoduje że twój dom nabierze ciepła i funkcjonalności. Ponad to, lampy oprócz funkcjonalności, mogą być po prostu piękną dekoracją. Lampa idealna łączy w sobie te dwie cechy. W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne oświetlenie wnętrz w wielu wariantach kolorystycznych oraz ilości źródła światła.

Oświetlenie wewnętrzne - duży wybór lamp do każdego pomieszczenia

Czego potrzebujesz, aby dobrze dobrać oświetlenie wewnętrzne? Nie musisz być projektantem wnętrz, aby samodzielnie dobrze dobrać oświetlenie. W naszej ofercie znajdziesz oświetlenie wysokiej jakości i różnego rodzaju. W zależności od potrzeb, możesz wybierać lampy w kilku różnych kategoriach:

 

Jak wybrać dobrze oświetlenie we wnętrzu?

Aby wykorzystać w pełni potencjał oświetlenia, można podzielić to oświetlenie na kilka różnych kategorii:

  • oświetlenie ogólne - jego zadaniem jest zapewnienie ogólnej jasności w pomieszczeniu.
  • oświetlenie strefowe- w pomieszczeniach łączonych np. salon z kuchnią, warto wydzielić strefy relaksu i posiłku. Odpowiednio dobrane lampy pomogą wizualnie wydzielić te strefy i podkreślić ich funkcje.
  • oświetlenie akcentujące - jeśli chcesz podkreślić np. przytulność w salonie, ciepłe rozproszone światło będzie tu dobrym przykładem oświetlenie akcentującego.

Po dobrym rozplanowaniu stref i ilości potrzebnych lamp, można zabrać się za wybór odpowiednich modeli lamp.

Producenci i dystrybutorzy lamp

W ofercie sklepu domogrodek.pl proponujemy lampy wysokiej jakości znanych producentów nowoczesnego oświetlenia takich jak:

Modne lampy sufitowe i wiszące - co najchętniej jest kupowane?

Oprócz oczywistej funkcji oświetleniowej jaką posiadają lampy, niezwykle ważną funkcją dodatkową jest funkcja dekoracyjna. Odpowiednie lampy są piękne i funkcjonalne. Posiadamy całe serie lamp nowoczesnych wysokiej jakości. Najchętniej kupowane to:

  • Lampa wisząca Capello FI 100, czarna - ostatni hit sprzedażowy. Wyróżnia się swoją lekką konstrukcją a zarazem wspaniałym przyciągającym oko designem. Dostępna w kilku kolorach i rozmiarach.
  • Lampa wisząca LORO 5 złota - jedna z najciekawszych propozycji dostępna w ofercie. Złota lampa wyróżnia się oryginalnymi kloszami w postaci ptaków. Wspaniale będzie prezentować się zarówno w domu jak i w przestrzeniach publicznych takich jak restauracje czy hotele. Dostępna w kilku wariantach.
  • MOOSEE lampa ścienna HARMONIC - występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i złotej. Jest to ciekawa propozycja dla osób szukających oryginalnej lampy ściennej. Zbudowana jest z kilkunastu wąskich rureczek, ułożonych w nieregularny sposób. Dzięki temu światło jest przyjemne i rozproszone.